Site icon Eğitim Şart

Doğa Arkadaşımın Kutusu Oyunu — Kış Mevsimi 

Spread the love

Merhaba, Doğa Arkadaşımın Kutusu- Kış Mevsimi oyununa hoş geldiniz!

Bu oyunun amacı oyunu fırsat bilerek sık sık doğa yürüyüşü yapmamız, doğayı yakından tanımamız ve doğayla oyun arkadaşı olmamız.

Oyunda iki kategorimiz var ve her birinin ayrı başvuru formu var.

1. Çocuklar (3–11 yaş)

2. Yetişkinler (18 yaş üstü herkes)

Oyun nasıl oynanıyor?

“Gizli arkadaşı” olduğum kişiye göndereceğim “doğa kutusu”na ne koyacağım?

Çocuk kutularını mutlak surette çocukların hazırlaması önemli. Eşlikçi yetişkinlerin çocukları sadece desteklemelerini rica ediyoruz. Kutu hazırlamayı, mektupları çocuklara bırakarak süreci izleyin lütfen. Küçük yaş çocukların mektuplarına ne yazmak istediklerini sorarak, sadece onların belirttiği cümleleri yazmanızı rica ediyoruz mektuba.

Oyunda “olumlu yaklaşım” ikemiz var

Bu bir oyun ve oyunda her an her şey olabilir. Siz kurallara uygun bir kutu hazırlamış ve göndermiş olabilirsiniz. Bununla birlikte size gelecek kutu gecikebilir, size gönderim yapacak kişi bir nedenle oyundan çıkmış ve yerine bir gönüllü destek alınmış, gönderdiğiniz kutunun fotoğrafı paylaşılmamış, size gelen kutunun çeşitliliği ve renkliliği sizin gönderdiğinizden çok çok farklı olabilir. Sizden ricamız bu tür durumlarda hemen heyecanlanmayıp oluşan durumu sakince nasıl ele alabiliriz / çözebiliriz diye yaklaşmanız. Bize güvenmeniz. Herkese mutlaka bir kutu geliyor. Gecikmelerin ve hayal kırıklıklarının olmaması için hepimizin özeni çok önemli :)

Nefis bir teşekkürü şimdiden nasıl hak ettiğinizi mi meraktasınız? Çünkü;

Tekrar hepinize hoş geldiniz diyor ve oyuna katıldığınız için teşekkür ediyorum. Heyecanla beklediğiniz başvuru adresleri hemen aşağıda!

Yetişkin kategorisi için form: Bu kategorinin başvuru süresi tamamlanmıştır.

Çocuk kategorisi için form: Bu kategorinin başvuru süresi tamamlanmıştır.

Exit mobile version